Results 2013

2013-08-11_urc2012_1074

The first Unihoc Riga Cup trophy winners are ”RTU/Inspecta” who won the final game against ”Knulla Floorball” by 12:5.
Bronze medals won ”Riga Rockets” who outscored team ”Madona” by 10:3.

ALL STAR TEAM:
Viesturs Kikors (RTU/Inspecta), Oskars Fīrmanis (RTU/Inspecta), Nauris Ezerlīcis (Madona), Toms Akmeņlauks (Rigas Raketes), Mateo Limacher (Knulla Floorball), Steven Fischter (Knulla Floorball)

Tournament MVP : Kārlis Bulāns (RTU/Inspecta)

U16 group winners are ”Ķekavas Bulldogs” who won the final game against team ”Talsi” by 4:1.
Bronze medals won ”USB Terminator-98” from Finland.

ALL STAR TEAM:
Ralfs Orste (Ķekavas Bulldogs), Klāvs Ozoliņš (Ķekavas Bulldogs), Deivids Barkovskis (Talsi), Markuss Plūdums (Talsi), Jonna Lehtoniemi (USB Terminator-98)

Tournament MVP: Ralfs Orste (Ķekavas Bulldogs)

Gold medals in group U14 won team ”Lielvārde” who won the final game against ”Ķekavas Bulldogs” by 6:3.
Bronze medals won ”Rigas Rockets”.

ALL STAR TEAM:
Endijs Gerasimovs (Lielvārde), Maris Giņko (Lielvārde), Rūdis Žukelis (Lielvārde), Renāts Degins (Ķekavas Bulldogs), Klāvs Jansons (Ķekavas Bulldogs), Kristofers Zakss (Rigas Rockets)

Tournament MVP: Arvo Vītoliņš (Lielvārde)

Elites simboliskā izlase
Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts “RTU/Inspecta” komandas uzbrucējs Kārlis Bulāns, bet simboliskajā izlasē vieta atradās viņa komandas biedriem – vārtsargam Viesturam Kikoram un aizsargam Oskaram Fīrmanim. Rīdziniekiem kompāniju sastādīja “Madonas” un “Rīgas Raķetes” uzbrucēji Nauris Ezerlīcis un Toms Akmeņlauks kā arī šveicieši Mateo Limahers un Stevens Fišters.

U16 simboliskā izlase
“Ķekavas Bulldogs” uzbrucējs Ralfs Orste, Klāvs Ozoliņš, talsenieki Deivids Barkovskis un Markuss Plūdums, “Rīgas Raķetes” florbolists Artūrs Priedītis un soms Jonna Lehtoniemi.

U14 simboliskā izlase
Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts čempionu komandas florbolists Arvo Vītoliņš, bet simboliskajā izlasē iekļuva viņa komandas biedri – vārtsargs Endijs Gerasimovs, aizsargs Mariss Giņko un uzbrucējs Rūdis Žukelis. Tāpat simboliskajā izlasē “Ķekavas Bulldogs” aizsargs Renāts Degins un uzbrucējs Klāvs Jansons, kā arī “Rīgas Raķetes” uzbrucējs Kristofers Zakss.

 

1. augustā

1. 9:00 U 14 Rīgas Raķetes 4:9 Ķekavas Bulldogs
2. 9:50 U 16 Rīgas Raķetes 2:9 Ķekavas Bulldogs
3. 10:40 U 14 Rīgas Raķetes 0:9 Lielvārde
4. 11:30 U 16 Rīgas Raķetes 0:3 Talsi
5. 12:20 U 16 Ķekavas Bulldogs 7:3 USB Terminator 98
6. 13:10 U 14 Ķekavas Bulldogs 3:5 Lielvārde
7. 14:00 U 16 Ķekavas Bulldogs 3:5 Talsi
8. 14:50 U 16 Talsi 4:2 USB Terminator 98
9. 15:40 U 16 Rīgas Raķetes 1:6 USB Terminator 98
10. 16:30 A1-A6 Rīgas Raķetes 8:7 Ķekavas Bulldogs
11. 17:20 A2-A5 Rīgas Bigfoots 2:4 Knulla floorball
12. 18:10 A3-A6 RTU/Inspecta 6:1 Ķekavas Bulldogs
13. 19:00 A1-A2 Rīgas Raķetes 5:4 Rīgas Bigfoots
14. 19:50 A5-A3 Knulla floorball 1:7 RTU/Inspecta
15. 20:40 A4-A6 Madona 7:1 Ķekavas Bulldogs

 

2. augustā

1. 9:00 U 16 Ķekavas Bulldogs 9:2 Rīgas Raķetes
2. 9:45 U 14 Lielvārde 10:0 Rīgas Raķetes
3. 10:30 U 16 Talsi 5:1 USB Terminator 98
4. 11:15 U 14 Lielvārde 10:6 Ķekavas Bulldogs
5. 12:00 U 16 Ķekavas Bulldogs 1:1 Talsi
6. 12:45 U 16 USB Terminator 98 3:2 Rīgas Raķetes
7. 13:30 U 14 Ķekavas Bulldogs 8:5 Rīgas Raķetes
8. 14:15 U 16 Ķekavas Bulldogs 14:3 USB Terminator 98
9. 15:00 U 16 Rīgas Raķetes 1:7 Talsi
10. 15:45 U 14 1/2 2. vieta 8:5 3. vieta
11. 16:30 A2-A6 Rīgas Bigfoots 3:3 Ķekavas Bulldogs
12. 17:20 A3-A1 RTU/Inspecta 5:2 Rīgas Raķetes
13. 18:10 A6-A5 Ķekavas Bulldogs 1:1 Knulla floorball
14. 19:00 U16 1/2 2. vieta 3:2 3. vieta
15. 19:50 A4-A5 Madona 8:3 Knulla floorball
16. 20:40 A2-A3 Rīgas Bigfoots 1:14 RTU/Inspecta
17. 21:31 A1-A4 Rīgas Raķetes 1:7 Madona

 

3. augustā

1. 9:00 A2-A4 Rīgas Bigfoots 0:6 Madona
2. 10:00 A5-A1 Knulla Floorball 5:2 Rīgas Raķetes
3. 11:00 A3-A4 RTU/Inspecta 6:1 Madona
4. 12:00 U 14 fināls Lielvārde 6:3 Ķekavas Bulldogs
5. 13:00 U 16 fināls Ķekavas Bulldogs 4:1 Talsi
6. 14:00 1/4 Rīgas Raķetes 8:6 Ķekavas Bulldogs
7. 15:00 1/4 Knulla floorball 6:5 Rīgas Bigfoots
8. 16:00 1/2 RTU/Inspecta 5:2 Rīgas Raķetes
9. 17:00 1/2 Madona 5:4 (SM) Knulla floorball
10. 18:00 Par 3.v. Madona 3:10 Rīgas Raķetes
11. 19:00 Fināls RTU/Inspecta 12:5 Knulla floorball

Our partners